2023 წლის 1-2 თებერვალს GTUNI-ს ბიზნესის ადმინისტრირების ქართულენოვანი საბაკალავრო პროგრამის თანახელმძღვანელი ზურა გამთენაძე ბარსელონაში მყოფებოდა.
სიამაყით გაცნობებთ, რომ ზურა გამთენაძე შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდის დოქტორანტურის საგანმანათლებლო პროგრამების გრანტის მფლობელია, რომლის ფარგლებშიც მან, სრული დაფინანსებით, საერთაშორისო სამეცნიერო კონფერენციის ,,The Review of Socio-Economic Perspectives (RSEP)” მუშაობაში მიიღო მონაწილეობა.
ბატონი ზურას კვლევის თემა იყო: ,,საქართველოს მუნიციპალიტეტების ადგილობრივი ეკონომიკური განვითარების სტრატეგიული მენეჯმენტი: საჯარო და კერძო სექტორების დიალოგის მიმოხილვა".
GTUNI წარმატებას უსურვებს ზურა გამთენაძეს და მადლობას ეუბნება შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნულ სამეცნიერო ფონდს იმ შესაძლებლობებისთვის, რომელსაც ახალგაზრდა მეცნიერებს უქმნის.

On February 1-2, 2023, Zura Gamtenadze, the co-head of GTUNI's Georgian-language undergraduate business administration program, was in Barcelona.
We are pleased to inform you that Zura Gamtenadze holds a Shota Rustaveli National Science Foundation of Georgia Doctoral Educational Programs Grant, which fully funded her attendance at the international scientific conference "The Review of Socio-Economic Perspectives (RSEP)".
"Strategic management of local economic growth of Georgian municipalities: an overview of the dialogue between public and private sectors" was the title of Mr. Zura's study.
The Shota Rustaveli National Science Fund of Georgia is acknowledged by GTUNI for the opportunity it provides for young scientists and is wished success by Zura Gamtenadze.