2022 წლის 19 დეკემბერს ბიზნესის ადმინისტრირების პროგრამის ხელმძღვანელის, ზურაბ მუშკუდიანის ინიციატივით, სტუდენტებს ლექცია ჩაუტარა მოწვეულმა სტუმარმა - ელენე ლაგვილავამ.
ელენე ლაგვილავა - ადამიანური რესურსების მართვისა და საქმის წარმოების დეპარტამენტის დირექტორი. იურისტი, ბიზნეს ადმინისტრირების დოქტორი. საქართველოს ენერგეტიკისა და წყალმომარაგების მარეგულირებელი ეროვნული კომისიის წარმომადგენელი.
ლექციაზე მოწვეულმა სპიკერმა ისაუბრა ადამიანური რესურსების თანამედროვე ტენდენციებზე, მომავლის პროფესიებსა და იმ მნიშვნელოვან უნარ-ჩვევებზე, რომელიც საჭიროა სტუდენტების დასაქმებისა და კარიერული განვითარებისთვის.

Zurab Mushkudian, the director of the business administration program, took the initiative to ask Elene Lagvilava to give a lecture to the students on December 19, 2022.
Director of Case Management and Human Resources Management, Elene Lagvilava. Doctor of Business Administration, attorney. official of Georgia's National Energy and Water Supply Regulatory Commission.
The guest speaker at the lecture talked about modern trends in human resources, future professions and the important skills needed for students' employment and career development.