2015 წლის 14 ნოემბერს საქართველოს პარლამენტის ეროვნულ ბიბლიოთეკაში ფრიდრიხ ნაუმანის ფონდისა და ეკონომიკური პოლიტიკის ექსპერტთა ცენტრის ინიციატივით, კონფერენცია სახელწოდებით „საქართველოს ეკონომიკური განვითარების პერსპექტივები: ეკონომიკური თავისუფლების დონე და კაპიტალიზაციის პრობლემები“ ჩატარდა.
კონფერენციაში გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტის ბიზნესის ადმინისტრირების ფაკულტეტის ოთხი სტუდენტი ნათია კახნიაური, ნათია მჟავია, ირინკა კორკიტი და სალომე გელენიძე იღებდნენ მონაწილეობას.
ნათია მჟავიას მოხსენებია თემა იყო „ეკონომიკური თავისუფლება და გარემოს დაცვა საქართველოში“.
შესვენების შემდეგ გაიმართა დისკუსია თემაზე „ეკონომიკური თავისუფლება და საქართველოს ეკონომიკური განვითარების პერსპექტივები“.

National Library hosted the conference participants
On November 14, 2015 the conference entitled: " Economic development prospects of Georgia: The level of Economic freedom and capitalization problems was held at the Georgian Parliamentary National Library by the initiative of the Friedrich Naumann Foundation and Economic Policy Expert centre.
The conference were participated by Guram Tvaratkiladze Teaching University, Business Administration Faculty four students: Natia Kakhniauri, Natia Mzhavia, Irina Korkiti and Salome Gelenidze.
Natia Mzhavia’s conference theme was: "Economic freedom and environmental protection in Georgia."
After the break there was held a discussion on the topic: "Economic Freedom and Economic development prospects of Georgia”.