მიმდინარე წლის 6-7 ოქტომბერს საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტმა მონაწილეობა მიიღო EXPO GEORGIA-ში გამართულ ყველაზე მასშტაბურ საგანმანათლებლო გამოფენაში და გაიმარჯვა ნომინაციაში - ყველაზე ინფორმაციული სტენდი.
უმაღლესი და პროფესიული განათლების, საზღვარგარეთ სწავლებისა და სტუდენტური სერვისების მე-13 საერთაშორისო გამოფენაზე, GIU-ს სტენდთან დამთვალიერებელს შესაძლებლობა ჰქონდა, შეხვედროდა უნივერსიტეტის ადგილობრივ და უცხოელ წარმომადგენლებს, გაცნობოდა საგანმანათლებლო პროგრამებს და ჩართულიყო სხვადასხვა სახალისო აქტივობაში.
ჩვენი უნივერსიტეტის სტუდენტების დამსახურებით, საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტის საინფორმაციო სტენდთან განსაკუთრებული აქტიურობა შეინიშნებოდა, რისთვისაც უნივერსიტეტის ადმინისტრაცია განსაკუთრებულ მადლიერებას გამოხატავს მათ მიმართ.
ძვირფასო აბიტურიენტებო, მშობლებო, სტუდენტებო და კოლეგებო, მადლობა მობრძანებისთვის!
დიდი მადლობა განათლების საერთაშორისო გამოფენის ორგანიზატორებს საინტერესო ღონისძიების ორგანიზებისთვის და მრავალწლიანი მჭიდრო თანამშრომლობისთვის.

On October 6-7 of this year, the International University of Georgia participated in the largest educational exhibition held at EXPO GEORGIA and won the nomination - the most informative stand.
At the 13th International Exhibition of Higher and Professional Education, Study Abroad, and Student Services, visitors to GIU's stand had the opportunity to meet local and foreign representatives of the university, learn about educational programs, and engage in various fun activities.
Thanks to the students of our university, a special activity was observed at the information stand of the International University of Georgia, for which the university administration expresses special gratitude to them.
Dear applicants, parents, students, and colleagues, thank you for coming!
Many thanks to the organizers of the International Exhibition of Education for organizing an interesting event and for many years of close cooperation.