დღეს, 2021 წლის 5 თებერვალს, „კარიერული განვითარების ცენტრმა“, ონლაინ განათლების ფორუმის ფარგლებში, უმაღლესი სასწავლებლების წარმომადგენლებს უმასპინძლა.
განათლების ფორუმზე გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტს წარმოადგენდა პროფესორი სოფიკო თევდორაძე - გთსუ-ის ტურიზმის პროგრამის ხელმძღვანელი, ბიზნესის მართვის დოქტორი.
უმაღლესი სასწავლებლების წარმომადგენლებს მიეცათ შესაძლებლობა, ესაუბრათ უნივერსიტეტის საგანმანათლებლო პროგრამების, მიმდინარე აქტივობების, სტუდენტური ცხოვრების, სიახლეებისა და იმ შეთავაზებებისა თუ ფინანსური შეღავათების თაობაზე, რომელსაც ასე ელოდებიან აბიტურიენტები და რომელიც კიდევ უფრო ხელმისაწვდომს გახდის მათთვის უმაღლესი განათლების მიღებას.
ონლიან განათლების ფორუმი 7 თებერვალს დაიხურება.
ამავე დღეს გამოვლინდებიან გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტის მიერ სკოლის მოსწავლეთა და სტუდენტთათვის გამოცხადებული ორი კონკურსის - „ჩინეთი და ჩინური ენა“ და Facebook აქტივობების გამარჯვებულნიც.

Today, on February 5, 2021, the "Career Development Center" hosted representatives of higher education institutions within the framework of the online education forum.
Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University was represented at the Education Forum by Professor Sofiko Tevdoradze - Head of GTTU Tourism Program, Doctor of Business Administration.
The representatives of the higher education institutions were given the opportunity to talk about the university educational programs, current activities, student life, news and the offers or financial benefits that the applicants are waiting for and which will make their access to higher education even more accessible.
The online education forum will close on February 7th.
On the same day, the winners of two competitions announced by Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University for schoolchildren and students - "China and Chinese Language" and Facebook activities will be revealed.