საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტის რეკომენდაციით, ბიზნესის ადმინისტრირების საბაკალავრო პროგრამის მესამე კურსის სტუდენტი - მარიამ ედიშერაშვილი ექვსთვიანი ანაზღაურებადი სტაჟირებით ჩინეთის სახალხო რესპუბლიკაში, ქალაქ Guangzhou-ში, გაემგზავრება.
ანაზღაურებადი სტაჟირების გარდა, მარიამს ექნება შესაძლებლობა, გაიღრმავოს ჩინური ენის ცოდნა სრულიად უფასოდ, მიიღოს საერთაშორისო ბაზარზე მუშაობის გამოცდილება და განვითარდეს კარიერული მიმართულებით ქვეყნის გარეთ.
მარიამმა Guangzhou International Economic College-ის 100%-იანი გრანტი მოიპოვა და საერთაშორისო სტუდენტებთან ერთად, ერთი სემესტრის განმავლობაში, აღნიშნული ინსტიტუტის ულამაზეს კამპუსში იცხოვრებს.

Mariam Edisherashvili, a third-year business administration bachelor's program student, will travel to Guangzhou, People's Republic of China, for a six-month paid internship on the advice of the International University of Georgia.
Apart from receiving a paid internship, Mariam will also get the chance to advance her career overseas, gain experience in the global market, and enhance her command of the Chinese language at no cost.
Mariam received a 100% grant from Guangzhou International Economic College and will spend a semester living among international students on the lovely campus of the aforementioned college.