გთუნის კურსდამთავრებული სტუდენტებს შეხვდა
გუშინ, 2019 წლის 17 აპრილს, გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტის სტუდენტებსა და სს ,,არდი დაზღვევის’’ პირდაპირი გაყიდვების სამსახურის ჯგუფის ხელმძღვანელ გიორგი წილოსანს შორის გაცნობითი ხასიათის შეხვედრა შედგა.
სტუმარმა სტუდენტებს გააცნო სადაზღვევო პაკეტები და ხსენებული სფეროს საქმიანობის სპეციფიკაზეც ესაუბრა.
გიორგი წილოსანმა გთუნის სტუდენტებისათვის დასაქმების პერსპექტივასა და სტუდენტებისათვის მოქნილი სამუშაო გრაფიკზე გააკეთა აქცენტები.
სტუმარმა სტუდენტებს კომპანიაში არსებული კონკრეტული ვაკანსიები შესთავაზა და ამით დასაქმების რეალური შესაძლებლობა მისცა მათ.
აღსანიშნავია, რომ გიორგი წილოსანი გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტის კურსდამთავრებულია და დღეს სადაზღვევო სფეროში წარმატებით აგრძელებს საქმიანობას.

GTUNI graduate met with the students
Yesterday, on April 17, 2019, an introductory meeting was held between the students of Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University and Giorgi Tsilosani, Head of JSC "Ardi Insurance" Direct Sales Service Group.
The guest introduced students with insurance packages and discussed the specifics of the mentioned sphere.
Giorgi Tsilosani made accents on employment prospects for GTUNI students and flexible working schedule for students.
The guest introduced students the specific vacancies existing in the company and gave them the opportunity to work.
It should be noted that Giorgi Tsilosani is Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University graduate and today successfully works in the field of insurance.