გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტის სტუდენტებმა ნინო ერაძემ და გიორგი ჯახაიამ (სამართლის ფაკულტეტი), ლაშა ფარცვანიამ და დავით გვალიამ (ბიზნესისა და სოციალური მეცნიერებების ფაკულტეტი) ERASMUS+ პროგრამის ფარგლებში ინჰოლანდის უნივერსიტეტში (როტერდამი, ნიდერლანდები) საშემოდგომო სემესტრის სასწავლო კურსი დაასრულეს.
პროექტის სახელწოდებაა „მობილობა უსდ სტუდენტებისა და პერსონალისათვის“ (Mobility for Learners and Staff-Higher Education Student and Staff Mobility).
პროექტის პარტნიორები არიან ინჰოლანდის უნივერსიტეტი (ნიდერლანდები) და გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტი.
გაცვლითი პროგრამის კონკურსანტები გასულ წელს შეირჩნენ და 23 აგვისტოდან ინჰოლანდის უნივერსიტეტში, უცხოელ სტუდენტებთან ერთად, გაიარეს სასწავლო კურსი.

Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University students Nino Eradze and Giorgi Jakhaia (Law Faculty), Lasha Partsvania and Davit Gvalia (Business and Social Sciences Faculty) completed the autumn semester study course within the ERASMUS + Program at the InholIand University (Rotterdam, Netherlands).
The name of the project is: ” Mobility for Learners and Staff-Higher Education Student and Staff Mobility”.
The partners of the project are: InholIand University (Netherlands) and Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University.
The exchange program contestants were selected last year and they attended the study course at the Inholadn University from 23 of August.