დღეს, 2023 წლის 14 მაისს, გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტში, სამართლის პროგრამის ფარგლებში, აბიტურიენტებისთვის სასერტიფიკატო WORKSHOP გაიმართა.
WORKSHOP-ზე აბიტურიენტებმა მონაწილეობა მიიღეს იმიტირებულ სასამართლო პროცესში; საგამოძიებო მოქმედებებში; რეალური ქეისის განხილვასა და კრიმინალისტიკის ლაბორატორიის აქტივობებში - დაათვალიერეს დანაშაულის ადგილი, აიღეს ანაბეჭდები და ა.შ.
WORKSHOP-ის თეორიული და პრაქტიკული ნაწილის დასრულების შემდეგ იმიტირებული სასამართლო პროცესის ორგანიზატორებმა მონაწილეებს სერტიფიკატები გადასცეს.

A certificate WORKSHOP for applicants was held today, May 14, 2023, at Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University as part of the legal program.
Participants in the workshop participated in a mock court proceeding, investigative tasks, a discussion of the actual case, and tasks from the forensics laboratory, such as examining the crime scene and taking prints.
The mock trial's organizers presented certificates to the participants after the theoretical and practical portions of the workshop were finished.