2016 წლის 18 ნოემბერს, კლუბი „რეპორტიორის“ ინიციატივით, გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტის ჟურნალისტიკის სპეციალობის სტუდენტები, სასწავლო ფორმატის ფარგლებში, ჟურნალისტ ნანუკა ჟორჟოლიანს შეხვდნენ.
თავდაპირველად, წესისამებრ, სტუმარმა მოკრძალებულად წარადგინა საკუთარი თავი, მოკლედ ისაუბრა განვლილი ჟურნალისტური საქმიანობის შესახებ, გარკვეული რჩევა-დარიგება მისცა მომავალ კოლეგებს და წარმატებები უსურვა მათ.
შემდეგ შეხვედრა კითხვა-პასუხის რეჟიმში გაგრძელდა და ჟურნალისტ ნანუკა ჟორჟოლიანისა და სტუდენტების საქმიან ურთიერთობას კიდევ უფრო მეტი ინტერესი და სიმძაფრე შესძინა.
შეხვედრის დასრულების შემდეგ ნანუკა ჟორჟოლიანმა შთაბეჭდილებათა წიგნში ჩანაწერი გააკეთა და მომავალ კოლეგებთან სამახსოვრო სურათებიც გადაიღო.

On November 18, 2016 Guram Tavartkiladze Teaching University, Social Sciences Faculty, Journalism specialty students met with the journalist Nanuka Zhorzholiani on the educational framework by the initiative of the club “Reporter”.
Firstly she modestly introduced herself; briefly talked about the journalistic work and then gave some advice to the future colleagues and wished them success.
After that the meeting was continued on the question-answer mode she answered students interesting questions.
At the end of the meeting Nanuka made recording in the impression book and she took the memorable photograph with the future colleagues.