დღეს, 2022 წლის 26 ივლისს, გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტმა საერთაშორისო სამეცნიერო-პრაქტიკული კონფერენციის ,,გლობალიზაცია, საერთაშორისო სამართალი და თანამედროვე გამოწვევები“ მონაწილეებს უმასპინძლა.
კონფერენცია შერეული ფორმატით ჩატარდა.
კონფერენციის მუშაობაში მონაწილეობდნენ გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტის, ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის, ევროპის უნივერსიტეტისა და სოხუმის სახელმწიფო უნივერსიტეტის აკადემიური წრის წარმომადგენლები. ასევე სამართლის სფეროს სპეციალისტები საფრანგეთიდან, უნგრეთიდან და უკრაინიდან.

Today, on July 26, 2022, Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University hosted the participants of the international scientific conference ,,Globalization, International Law and Modern Challenges”.
The conference was conducted in a hybrid format.
The representatives of the academic field from Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University, Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Georgian Technical University, Caucasus International University, European University and Sokhumi State University took part in the conference. The specialists of law studies from France, Hungary and Ukraine also participated in the activity.