2023 წლის 25 ოქტომბერს საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტის ინიციატივით, გაიმართა შეხვედრა აკადემიურ პერსონალთან.
შეხვედრის ფარგლებში აკადემიური წრის წარმომადგენლებმა მიიღეს ინფორმაცია სასწავლო პროცესსა და უნივერსიტეტის სამომავლო გეგმებთან დაკავშირებით.
GIU-ს ლექტორებმა გამოთქვეს მოსაზრებები საგანმანათლებლო პროგრამების მიმდინარეობის, დაგეგმილ აქტივობებში ჩართულობისა და მხარდაჭერის შესახებ. ასევე ისაუბრეს სტუდენტებთან მუშაობის და მათი განათლების მიმართულებით განსახორციელებელ ინიციატივებზე, არსებულ გამოწვევებსა და მათი დაძლევის გზებზე.
საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტის აკადემიურ პერსონალთან მსგავსი ხასიათის შეხვედრები რეგულარულ ხასიათს მიიღებს და დაიგეგმება როგორც ფორმალურ, ასევე არაფორმალურ გარემოში.

Meeting with Academic Personnel
The Georgian International University called a meeting with the academic faculty on October 25, 2023.
Representatives from the academic circle were given information about the university's future ambitions and the educational process during the meeting.
Lecturers at GIU shared their thoughts on program advancement, participation in scheduled events, and assistance. They also discussed projects to be carried out in the area of working with kids and their education, as well as current difficulties and solutions.
Similar meetings will be scheduled regularly with the academic staff of the Georgian International University in both formal and casual settings.