დღეს, 21 ოქტომბერს, გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტის სტუდენტები სატელევიზიო პროექტის ,,შარქ თენქ საქართველოს“ ერთ-ერთი გამარჯვებულს, კომპანია ,,ვემპლერის“ დამფუძნებელს ალექსანდრე თავხელიძეს შეხვდნენ.
,,ვემპლერი’’ არის პლატფორმა, სადაც მსურველს შეუძლია ნებისმიერი ტიპის პრობლემის მოსაგვარებლად დამხმარე პირის პოვნა, ან, ამავდროულად, ადგილი, სადაც ადამიანს შეუძლია სხვისი დახმარება და თავისი დროის მონეტიზაცია.
,,ვემპლერის’’ გუნდი ცდილობს მოიზიდოს რაც შეიძლება მეტი ახალგაზრდა, სტუდენტი და მისცეს მათ, საკუთარი უნარებისა და ცოდნის ხარჯზე, სასურველი გრაფიკით, გარკვეული თანხის გამომუშავების საშუალება.

Students from Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University met Alexander Tavkhelidze, the founder of the "Wempler" company, today, October 21, when he was one of the winners of the television project "Shark Tank Georgia."
"Wampler" is a platform where anyone can find someone to help them with any kind of problem, as well as a location where a person may assist others and earn money for their time.
The "Wampler's" team makes an effort to entice as many young kids as they can by offering them the chance to make a specific amount of money at the expense of their abilities and education.