მიმდინარე წლის 21-22 ოქტომბერს გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტის ორგანიზებით, პედაგოგებისათვის ჩატარდა ტრენინგი სახელწოდებით ,,ინოვაციური პლატფორმების ეფექტური გამოყენება სწავლების პროცესში“.
მონაწილეთ მიეცათ შესაძლებლობა, დაწვრილებით გაცნობოდნენ ინოვაციურ პლატფორმებს და, ტრენინგზე მიღებული ცოდნით, კიდევ უფრო მიმზიდველი, მოქნილი და შემოქმედებითად საინტერესო გაეხადათ მოსწავლეთა სასწავლო პროცესში ჩართულობა.
ტრენინგს უძღვებოდა გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტის კანცლერი, ჩინეთის საერთაშორისო განათლების ინსტიტუტის დირექტორი, სინოლოგი - ელი ელისაშვილი.

GuramTavartkiladze Tbilisi Teaching University hosted a teacher training on the "Effective use of innovative platforms in the teaching process" on October 21-22.
Participants had the opportunity to learn more about innovative platforms and, using what they learned, to make student involvement in the learning process more appealing, flexible, and creative.
The training was led by Mrs. Eli Elisashvili, Chancellor of GuramTavartkiladze Tbilisi Teaching University and Director of the China Institute of International Education.