მიმდინარე წლის 11 -14 დეკემბერს საუნივერსიტეტო სპორტის ფედერაციის ორგანიზებით, საერთაშორისო ღონისძიებებისა და ეფექტური სპორტული კალენდრის შემუშავების მიზნით, დაბა ბაკურიანში ცენტრალიზებული გასვლითი სამუშაო შეხვედრა ჩატარდა.
სამუშაო შეხვედრაში მონაწილეობას იღებდნენ საუნივერსიტეტო სპორტის ფედერაციის, უმაღლესი სასწავლო დაწესებულებების სპორტისა და კულტურის სამსახურებისა და სტუდენტური თვითმმართველობების წარმომადგენლები.
აღნიშნულ შეკრებაზე გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტს წარმოადგენდა ბიზნესისა და სოციალური მეცნიერებების ფაკულტეტის ფსიქოლოგიის სპეციალობის სტუდენტი ქრისტინე ხვედელიძე.

A centralized field work meeting will be held in Bakuriani
The University Sports Federation convened a centralized working meeting in Bakuriani on December 11-14 of this year in order to arrange international events and an effective sports schedule.
Representatives from the University Sports Federation, higher education institutions' Sports and Culture Services, and student self-governments attended the session.
Kristine Khvedelidze, a psychology student from the Faculty of Business and Social Sciences, represented Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching University during the meeting.