უნივერსიტეტმა სისხლის სამართლის ასოციაციის სასწავლო კურსის მონაწილეებს უმასპინძლა
დღეს, 13 დეკემბერს, გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტმა სისხლის სამართლის ასოციაციის მიერ ორგანიზებული ,,იმიტირებული სისხლის სამართლის პროცესის" სასწავლო კურსის მონაწილეებს უმასპინძლა.
სასწავლო კურსის მონაწილეები უნივერსიტეტის რექტორისა და აღმასრულებელი დირექტორის აპარატის უფროსს, პროფესორ სოფიკო თევდორაძეს და სამართლის ფაკულტეტის დეკანს, პროფესორ გივი ლობჟანიძეს შეხვდნენ.
მცირე გაცნობითი და მიმოხილვითი საუბრის შემდეგ, სამართლის სპეციალობით დაინტერესებულ ახალგაზრდებს, უნივერსიტეტისაგან საჩუქრები გადაეცათ.
შეხვედრას ესწრებოდნენ ასოციაციის დამფუძნებელი რეზი თოდიძე და სასწავლო პროცესის ხელმძღვანელი ნათია მეგრელიშვილი.

On December 13, GuramTavartkiladze Tbilisi Teaching University welcomed the attendees of the Criminal Association's "Simulated Criminal Process" training course.
Professor Sofiko Tevdoradze, Head of the Office of the University Rector and Executive Director, and Professor GiviLobzhanidze, Dean of the Faculty of Law, met with the participants of the training session.
Young people interested in law were given gifts from the university after a brief introductory and review talk.
The gathering was attended by Rezi Todidze, the association's founder, and Natia Megrelishvili, the educational process's director.