კურსდამთავრებულები და მეგობრები
მთავარი არხის დილის გადაცემა  ,,შენი დილა”  - ჟურნალისტი
გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტი საუკეთესო არჩევანია, რაც ცხოვრებაში გამიკეთებია!
ეს არის ადგილი, სადაც გამჩნევენ; ადგილი, სადაც უკეთესი ადამიანი ხდები; ადგილი, რომელიც თავიდან თითქოს შორი, შემდეგ კი ყველაზე ახლობელია.
სადაც არ უნდა ვისწავლო, რომელი უნივერსიტეტის სახელიც არ უნდა შეემატოს ჩემს ბიოგრაფიას, ყოველთვის, როდესაც კითხვას დამისვამენ, ყველაზე დიდი სიამაყით, სითბოთი და სიყვარულით ვუპასუხებ, რომ მე გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის  სასწავლო უნივერსიტეტის სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტზე ვსწავლობდი!
15 აპრილი 2011
მემორანდუმის ხელმომწერი მხარეები მრავალ საინტერესო საკითხზე შეთანხმდნენ.
5 აპრილი 2011
ტრენინგში უნივერსიტეტის 23 პროფესორ-მასწავლებელი იღებდა მონაწილეობას.
30 მარტი 2011
ტრენინგის დასასრულს უნივერსიტეტის ოცდაათ სტუდენტს AEGEE Tbilisi-ს სერტიფიკატები გადაეცა.
28 მარტი 2011
სამების საკათედრო ტაძრის საგამოფენო დარბაზში ბიზნესის ადმინისტრირების ფაკულტეტის პირველი კურსის სტუდენტ ნიკა ყალიჩავას დასახმარებლად საქველმოქმედო გამოფენა-გაყიდვა გაიმართა
25 მარტი 2011
ვახტანგ კობაიძე ძირითადად ხელოვნებაზე, კულტურასა და თეატრზე წერდა, კრიტიკულ თემებზეც მუშაობდა და იქაც თავისი სიტყვა თქვა.
18 მარტი 2011
უნივერსიტეტის მესვეურებმა და სტუდენტებმა იაპონელი ხალხისადმი სოლიდარობისა და თანადგომის ნიშნად სანთლებითა და ყვავილებით პატივი მიაგეს მიწისძვრისა და ცუნამის შედეგად დაღუპულთა და უგზოუკვლოდ დაკარგულთა ხსოვნას